Skip to main content

Dziś święto Miłosierdzia Bożego. Nabożeństwo Godziny Miłosierdzia o godz. 14.00 i Nieszpory o 18.00. Również dziś za pobożne odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem można uzyskać odpust zupełny, dlatego przed każdą Mszą św. odmawiamy wspólnie Koronkę. Dzisiejsze święto rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Po Mszach św. zachęcamy do złożenia ofiary do skarbonki pod chórem na działalność diecezjalnego Caritasu. Wyraźmy kolejny raz solidarność naszych serc z potrzebującymi.

We wtorek – trzeci  wtorek  nowenny do św. Antoniego Padewskiego. Msza św. z kazaniem o św. Antonim o 9.00, a po Mszy św. nabożeństwo z odczytywaniem próśb i podziękowań do św. Antoniego.
W sobotę swoje imieniny będzie obchodził o. Marian Wachowicz. Msza Święta w imieniu naszego solenizanta w sobotę 30 kwietnia o godzinie 18:00.
W przyszłą niedzielę -rozpoczęcie tygodnia biblijnego.

Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu swoje Imieniny, Urodziny czy Jubileusze składamy nasze serdeczne franciszkańskie życzenia: wielu łask od Boga za przyczyną swoich patronów i życzliwości od ludzi na każdy dzień.

W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odeszli do wieczności: śp. Karol Hus z ul. Sienkiewicza; śp. Stanisława Wojtyna z ul. Jabłońskiego; śp. Bronisława Zając z ul. Podchorążych; śp. Maria Bonarska z ul. Marszałkowskiej; śp. Marcin Nabroży z ul. Asnyka i śp. Eugenia Filipek z ul. Sienkiewicza. Wieczny odpoczynek…